W dniu 1 czerwca 2017 roku nasza szkoła weźmie udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Organizatorem głównym akcji jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w szkole”. Akcja polegać będzie na tym, że tego dnia, około godziny 10.00, wszyscy uczniowie będą czytać książki, każdy taką na jaką ma ochotę. Przedsięwzięcie ma na celu promocję czytania książek wśród uczniów, inicjowanie "mody na czytanie", wspieranie dzieci i młodzieży aktywnych czytelniczo.

Jeżeli ktoś z Państwa miałby ochotę przyłączyć się do nas i razem z nami poczytać, serdecznie zapraszamy do szkoły.

Twój IP: 54.156.32.65
Data: 22 Lip 2017