Nowi, młodzi czytelnicy w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II  w Przemyślu !

25 stycznia  br. w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników. Z tej okazji pierwszaki uczestniczyły w  ciekawej lekcji „Poznajemy szkolną bibliotekę i wypożyczamy pierwszą książkę” oraz wysłuchały kilku  wierszy o czytaniu i o książce. Jednak najważniejszym momentem całej uroczystości było ślubowanie przez najmłodszych uczniów wiernej przyjaźni książce a także sama chwila pasowania. Rekwizytem, którym posłużyła się pani bibliotekarka pasując dzieci na czytelnika, była oczywiście…książka.

Młodym czytelnikom życzymy wielu miłych wrażeń przy ciekawych lekturach.

mod_vvisit_counterdzisiaj357
mod_vvisit_counterwczoraj323