Lekcja języka polskiego była dobrą zabawą i świadczyła o dużej kreatywności dzieci. Pojawiły się różnorodne postaci, trochę ze świata bajkowego, trochę współczesnego. Na zjeździe był smok wawelski (Ania Kicińska), próbując zjednać sobie wielu przyjaciół. Pirat ( Bartek Jakubas) miał wyjątkowo przyjazne zamiary. Czarodziej (Maksymilian Winczura) i maleńka czarownica ( Joasia Wasyliszyn) usiłowali poskromić rozbrykanych uczniów , nawet trochę szaloną dziewczynę   (Maję Tokarską). Chuck Norris ( Michał Ustrzycki) wniósł odrobinę powagi do całej imprezy. Gabrysia Majewska i Marysia Wydra przypominały panią wiosnę, czarując uśmiechem i częstując jabłkami. W postać dostojnej damy usiłowała wcielić się Natalia Chlebowska. Magda Prokopowicz z bujną fryzurą przypominała postać znaną z kuchennych rewolucji. Nad bezpiecznym przebiegiem całej imprezy czuwała urocza policjantka           (Marta Zub). Na zjeździe tych cudacznych postaci nie zabrakło zwyczajnych ziemian, którzy wspaniale dotrzymywali towarzystwa tym różnorodnym bohaterom. Rodzice i uczniowie przygotowali wspaniałe pyszności, za które serdecznie dziękujemy!

Ta nieco dziwna lekcja języka polskiego była dobrą zabawą i dostarczyła wielu emocji, czego przykładem są fantastyczne zdjęcia.

Twój IP: 54.225.20.73
Data: 17 Paź 2017