Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Pani bibliotekarka oprowadziła nas po budynku oraz wytłumaczyła nam, jak można się zapisać do biblioteki. Najwięcej czasu spędziliśmy w czytelni, przygotowanej specjalnie dla młodych czytelników. Dowiedzieliśmy się, że w bibliotece można nie tylko wypożyczać książki, ale można również miło spędzić czas. Czytelnia ta jest wyposażona w wiele książek dla dzieci i młodzieży, znajduje się tu też wiele ciekawych czasopism, gier planszowych, a także stanowiska komputerowe, przy których można odrobić zadanie, napisać referat czy po prostu pograć w gry komputerowe. W czytelni panuje miła, ciepła atmosfera zachęcająca do odwiedzania tego miejsca i spędzania tu wolnych chwil.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś101
mod_vvisit_counterWczoraj498
mod_vvisit_counterTen tydzień1170
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1946
mod_vvisit_counterTen miesiąc3751
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6923
mod_vvisit_counterRazem698947

Online (ostatnie 20 min.): 6
Twój IP: 54.91.171.137
,
Data: 13 Gru 2017