Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Pani bibliotekarka oprowadziła nas po budynku oraz wytłumaczyła nam, jak można się zapisać do biblioteki. Najwięcej czasu spędziliśmy w czytelni, przygotowanej specjalnie dla młodych czytelników. Dowiedzieliśmy się, że w bibliotece można nie tylko wypożyczać książki, ale można również miło spędzić czas. Czytelnia ta jest wyposażona w wiele książek dla dzieci i młodzieży, znajduje się tu też wiele ciekawych czasopism, gier planszowych, a także stanowiska komputerowe, przy których można odrobić zadanie, napisać referat czy po prostu pograć w gry komputerowe. W czytelni panuje miła, ciepła atmosfera zachęcająca do odwiedzania tego miejsca i spędzania tu wolnych chwil.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś23
mod_vvisit_counterWczoraj122
mod_vvisit_counterTen tydzień145
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1177
mod_vvisit_counterTen miesiąc4729
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6211
mod_vvisit_counterRazem760198

Online (ostatnie 20 min.): 4
Twój IP: 54.198.52.82
,
Data: 24 Wrz 2018