Pani bibliotekarka oprowadziła nas po budynku oraz wytłumaczyła nam, jak można się zapisać do biblioteki. Najwięcej czasu spędziliśmy w czytelni, przygotowanej specjalnie dla młodych czytelników. Dowiedzieliśmy się, że w bibliotece można nie tylko wypożyczać książki, ale można również miło spędzić czas. Czytelnia ta jest wyposażona w wiele książek dla dzieci i młodzieży, znajduje się tu też wiele ciekawych czasopism, gier planszowych, a także stanowiska komputerowe, przy których można odrobić zadanie, napisać referat czy po prostu pograć w gry komputerowe. W czytelni panuje miła, ciepła atmosfera zachęcająca do odwiedzania tego miejsca i spędzania tu wolnych chwil.

Twój IP: 54.198.52.82
Data: 24 Wrz 2018