Dyskoteka Andrzejkowa w VA

24. 11. 2016 r. z okazji zbliżających się „Andrzejek” w naszej klasie odbyła się okolicznościowa zabawa. Uczestniczyli w niej niemal wszyscy uczniowie z VA. Muzykę, do której świetnie się bawiliśmy, przygotował Adrian. Dziewczyny z kolei przygotowały ciekawe i zabawne wróżby andrzejkowe. Dowiedzieliśmy się bardzo interesujących rzeczy, dotyczących naszej przyszłości, do których oczywiście podchodzimy z przymrużeniem oka, traktując to jako tradycję i zabawę. Dodatkową atrakcją było zamówienie pizzy i czekanie na nią prawie do końca dyskoteki, gdyż pan z pizzerii pomylił szkoły i nie mógł do nas trafić. Ostatecznie jednak najedzeni, wywróżeni, wybawieni  i bardzo zadowoleni udaliśmy się do domów.

Twój IP: 54.225.20.73
Data: 17 Paź 2017