Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Dyskoteka Andrzejkowa w VA

24. 11. 2016 r. z okazji zbliżających się „Andrzejek” w naszej klasie odbyła się okolicznościowa zabawa. Uczestniczyli w niej niemal wszyscy uczniowie z VA. Muzykę, do której świetnie się bawiliśmy, przygotował Adrian. Dziewczyny z kolei przygotowały ciekawe i zabawne wróżby andrzejkowe. Dowiedzieliśmy się bardzo interesujących rzeczy, dotyczących naszej przyszłości, do których oczywiście podchodzimy z przymrużeniem oka, traktując to jako tradycję i zabawę. Dodatkową atrakcją było zamówienie pizzy i czekanie na nią prawie do końca dyskoteki, gdyż pan z pizzerii pomylił szkoły i nie mógł do nas trafić. Ostatecznie jednak najedzeni, wywróżeni, wybawieni  i bardzo zadowoleni udaliśmy się do domów.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś25
mod_vvisit_counterWczoraj122
mod_vvisit_counterTen tydzień147
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1177
mod_vvisit_counterTen miesiąc4731
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6211
mod_vvisit_counterRazem760200

Online (ostatnie 20 min.): 5
Twój IP: 54.198.52.82
,
Data: 24 Wrz 2018