Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

22 lutego 2017r. w naszej klasie , w godzinach popołudniowych, odbyła się karnawałowa dyskoteka klasowa.  Jak na „Ostatki” przystało, bawiliśmy się wyśmienicie. Za oprawę muzyczną, jak zawsze, odpowiadał nasz kolega Adrian Katan. Były tańce, różne zabawy oraz wybór Królowej Balu, którą została Wiktoria Kucab. Dyskoteka odbywała się w „Tłusty Czwartek”, więc nie mogło zabraknąć słodkości – były szarlotki, pączki i inne ciasteczka, za które dziękujemy naszym Mamom. Kiedy dyskoteka dobiegła końca, nikomu z nas nie chciało się wracać do domu.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś38
mod_vvisit_counterWczoraj113
mod_vvisit_counterTen tydzień151
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień902
mod_vvisit_counterTen miesiąc2276
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc4114
mod_vvisit_counterRazem744615

Online (ostatnie 20 min.): 5
Twój IP: 54.167.230.68
,
Data: 18 Cze 2018