Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Dnia 25.04.2017 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Muzyczny „Na wesołą nutkę”.
Maja Malczyńska, Patrycja Geroń, Emilka Huk, Julka Juchnicka, Karolina Kurdek, Szymon Grabowski, Julia Łapisz, Liliana Gaweł, Wiktor Fedio, Konrad Zabłocki piosenką pt. „To jest mój dom” powitali uczestnków konkursu.
Uczniowie klasy I b Julia Łapisz, Liliana Gaweł, Wiktor Fedio zajęli II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów...

Więcej…

Pod względem średnicy, masy i gęstości jest to największa planeta skalista Układu Słonecznego. Ziemia jest zamieszkana przez miliony gatunków, w tym przez człowieka. Zadbajmy o nią najlepiej jak potrafimy.

Więcej…

To my, klasa Ib: Wiktor, Emilka, Lila, Karolinka, Kacper, Szymon, Mateusz, Konrad, Maja, Patrycja i dwie Julki. Nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II. Papież kochał ludzi i Boga. Moim marzeniem jest, aby każdy mój uczeń pokochał siebie i swoich najbliższych. Wierzę w to, że uczniowie z mojej klasy wyrosną na równie wspaniałych ludzi. O jednych przeczytamy w gazetach innych zobaczymy w telewizji, ktoś napisze ciekawą książkę a ktoś inny swoją wiedzę wykorzysta by ratować życie ludzi i całej planety. Będą wspaniałymi wynalazcami, rodzicami, pracownikami, Polakami.

Więcej…

„W tym nowym milenium, nikt nie chce gadać o niczym tylko o zdrowym żywieniu...”
~Taco Hemingway - „Białkoholicy” 
W naszej klasie wszyscy bez wyjątków starają się bardzo ograniczyć spożycie cukru ponieważ wiemy jak szkodliwe dla zdrowia może być jego nadużywanie. Zdecydowaliśmy wspólnie, że w szkole nie jemy słodyczy. Polecamy owoce i warzywa!

Więcej…

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś370
mod_vvisit_counterWczoraj395
mod_vvisit_counterTen tydzień2197
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2678
mod_vvisit_counterTen miesiąc8981
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10491
mod_vvisit_counterRazem653426

Online (ostatnie 20 min.): 6
Twój IP: 54.224.247.75
,
Data: 22 Cze 2017