15 grudnia 2017r wybraliśmy się na spektakl pt. „ Zaklęte granie”  w wykonaniu aktorów z Teatru Artenes z Wrocławia.  W spektaklu został poruszony problem uzależnienia dzieci od komputera. Bohaterowie- Zuzia i Tomek otrzymali w prezencie wymarzone tablety, jednak nie potrafili przestrzegać zasad dotyczących użytkowania sprzętu. Złamali zakazy rodziców i zostali wciągnięci w wirtualny niebezpieczny świat, w którym musieli sprostać niemałym wyzwaniom. W końcu zrozumieli, że rodzice mieli rację ograniczając czas przeznaczony na gry do pół godziny dziennie. W przedstawieniu wystąpiły pięknie ubrane bajkowe postacie, a i scenografia bardzo się wszystkim podobała. Po pouczającym spektaklu wróciliśmy do szkoły bogatsi o zdobytą wiedzę.

Twój IP: 54.198.52.82
Data: 24 Wrz 2018