Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

15 grudnia 2017r wybraliśmy się na spektakl pt. „ Zaklęte granie”  w wykonaniu aktorów z Teatru Artenes z Wrocławia.  W spektaklu został poruszony problem uzależnienia dzieci od komputera. Bohaterowie- Zuzia i Tomek otrzymali w prezencie wymarzone tablety, jednak nie potrafili przestrzegać zasad dotyczących użytkowania sprzętu. Złamali zakazy rodziców i zostali wciągnięci w wirtualny niebezpieczny świat, w którym musieli sprostać niemałym wyzwaniom. W końcu zrozumieli, że rodzice mieli rację ograniczając czas przeznaczony na gry do pół godziny dziennie. W przedstawieniu wystąpiły pięknie ubrane bajkowe postacie, a i scenografia bardzo się wszystkim podobała. Po pouczającym spektaklu wróciliśmy do szkoły bogatsi o zdobytą wiedzę.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś27
mod_vvisit_counterWczoraj122
mod_vvisit_counterTen tydzień149
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1177
mod_vvisit_counterTen miesiąc4733
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6211
mod_vvisit_counterRazem760202

Online (ostatnie 20 min.): 4
Twój IP: 54.198.52.82
,
Data: 24 Wrz 2018