Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Za każdą ofiarę złożoną do puszek, ofiarodawcy dostawali pięknie wykonane uprzednio przez wolontariuszy - żonkile. W tym roku razem z naszą Panią udało nam się zrobić ich ponad 600 sztuk. Po zakończeniu I części kwesty, przedstawiciele wolontariuszy z kl. III a w raz z Panią przekazali puszki do Sztabu Akcji, z siedzibą w Narodowym Muzeum Ziemi Przemyskiej, kwitując ten fakt własnoręcznym podpisem, oraz odebrali kolejne puszki w celu kontynuacji kwesty na ulicach miasta podczas Marszu Żonkilowego, a także po Mszy świętej wieczornej o godz. 18:00. Po ciepłym poczęstunku w Sztabie, wyruszyliśmy w dalszą drogę, tym razem na Plac Niepodległości, aby tam w raz z wszystkimi wolontariuszami oraz organizatorami, w obecności Pana Prezydenta Roberta Chomy, tudzież innymi przedstawicielami władz miasta, wziąć udział w Marszu Żonkilowym, pod przewodnictwem Salezjańskiej Orkiestry Dętej „Augustyno”. Przemaszerowaliśmy ul. Franciszkańską, Serbańską i Kazimierzowską, powracając na Plac Niepodległości, gdzie nastąpiło uroczyste otwarcie II Edycji Przemyskich Pól Nadziei. W tym momencie warto zaznaczyć, że zostaliśmy dostrzeżeni ze sceny przez organizatorów, którzy wystosowali w naszym kierunku , jako do dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 – ciepłe słowa podziękowania za piękne włączenie się w to dzieło oraz pochwałę, za nasz zewnętrzny wygląd i strój oraz transparent szkoły, promujący PPN. Po części oficjalnej nastąpiła realizacja różnorodnych atrakcji, przygotowanych z okazji tego wydarzenia. Można było usłyszeć szereg koncertów, zjeść watę cukrową, pomalować twarz, przenieść się do wioski Fantazy, skosztować wyrobów Koła Gospodyń Wiejskich z Drohobyczki, zobaczyć sztuki walki rycerskiej oraz pobawić się razem z animatorami, a wszystko to trwało do późnych godzin wieczornych. Dochód finansowy z wszystkich atrakcji,  został przeznaczony na budowę przemyskiego hospicjum. Ostatnim etapem naszej działalności było złożenie o godz. 19:00 w sztabie, kolejnych puszek kwestarskich oraz złożenie podpisu, poświadczającego wywiązanie się z regulaminu akcji. Pomimo, że był to czas wolny od zajęć szkolnych oraz tzw. „długi weekend”, bardzo się cieszymy, że dzięki naszej Pani, mogliśmy nie zmarnować tego czasu, na siedzenie przed komputerem czy telewizorem, tylko spożytkowaliśmy go na bardzo dobry cel, wierząc, że dając otrzymujemy stokroć więcej. 
Wszystkich już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej akcji w przyszłym roku.

 

Uwierzcie WARTO !!!!

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś19
mod_vvisit_counterWczoraj126
mod_vvisit_counterTen tydzień19
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień909
mod_vvisit_counterTen miesiąc4671
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6199
mod_vvisit_counterRazem737159

Online (ostatnie 20 min.): 1
Twój IP: 54.80.87.250
,
Data: 22 Kwi 2018