Karnawał to czas radości i zabaw. Uczniowie naszej klasy – II c spotkali się 12 stycznia 2017 r. na balu karnawałowym dla klas I – III... Różnorodność kostiumów, kolorystyka i pomysłowość utwierdzała wszystkich w przekonaniu, iż każdy przygotowywał się do zabawy z wielką starannością. Wśród dziewczynek największym powodzeniem cieszyły się stroje księżniczek i wróżek. Wielu chłopców przebrało się za policjantów czy piratów. Dopracowano każdy szczegół imprezy, zadbano o efekty specjalne oraz znakomicie dobrano taneczną muzykę, przy której wszyscy świetnie się bawiliśmy. Nasza pani zachęcała do wspólnej zabawy także rodziców, a oni chętnie przystawali na jej prośbę i zaraz ruszali z nami w tany. Podczas przerw delektowaliśmy się smakołykami przygotowanymi przez kochane mamy. Rodzice uwiecznili również na zdjęciach nasze popisy taneczne. Szkoda, że karnawał trwa tak krótko!

Twój IP: 54.226.55.151
Data: 20 Lut 2018