Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Karnawał to czas radości i zabaw. Uczniowie naszej klasy – II c spotkali się 12 stycznia 2017 r. na balu karnawałowym dla klas I – III... Różnorodność kostiumów, kolorystyka i pomysłowość utwierdzała wszystkich w przekonaniu, iż każdy przygotowywał się do zabawy z wielką starannością. Wśród dziewczynek największym powodzeniem cieszyły się stroje księżniczek i wróżek. Wielu chłopców przebrało się za policjantów czy piratów. Dopracowano każdy szczegół imprezy, zadbano o efekty specjalne oraz znakomicie dobrano taneczną muzykę, przy której wszyscy świetnie się bawiliśmy. Nasza pani zachęcała do wspólnej zabawy także rodziców, a oni chętnie przystawali na jej prośbę i zaraz ruszali z nami w tany. Podczas przerw delektowaliśmy się smakołykami przygotowanymi przez kochane mamy. Rodzice uwiecznili również na zdjęciach nasze popisy taneczne. Szkoda, że karnawał trwa tak krótko!

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś306
mod_vvisit_counterWczoraj428
mod_vvisit_counterTen tydzień1095
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2464
mod_vvisit_counterTen miesiąc6407
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10487
mod_vvisit_counterRazem723088

Online (ostatnie 20 min.): 8
Twój IP: 54.226.55.151
,
Data: 20 Lut 2018