Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Na znalezienie odpowiedzi będziecie mieli czas do 8  listopada. Zwycięży osoba, która poda najwięcej trafnych i wyczerpujących  odpowiedzi. Rozstrzygnięcie konkursu 9 listopada. Odpowiedzi prosimy nadsyłać drogą mailową na podany poniżej adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule maila  wpiszcie konkurs z historii. W treści maila podajcie swoje imię i nazwisko oraz klasę do której uczęszczacie. Nagroda główna to ocena cząstkowa  
celująca z historii. Pytania na dzisiaj (2 listopada )

1. Jacy dwaj władcy  wydali tzw. Akt 5 listopada?
2. Kto w dniu 11 listopada  1918 objął władzę nad wojskiem?
Czekamy na wasze odpowiedzi

 

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś10
mod_vvisit_counterWczoraj143
mod_vvisit_counterTen tydzień10
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1332
mod_vvisit_counterTen miesiąc2598
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc2794
mod_vvisit_counterRazem751856

Online (ostatnie 20 min.): 3
Twój IP: 54.80.208.105
,
Data: 19 Sie 2018