Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Na znalezienie odpowiedzi będziecie mieli czas do 8  listopada. Zwycięży osoba, która poda najwięcej trafnych i wyczerpujących  odpowiedzi. Rozstrzygnięcie konkursu 9 listopada. Odpowiedzi prosimy nadsyłać drogą mailową na podany poniżej adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule maila  wpiszcie konkurs z historii. W treści maila podajcie swoje imię i nazwisko oraz klasę do której uczęszczacie. Nagroda główna to ocena cząstkowa  
celująca z historii. Pytania na dzisiaj (2 listopada )

1. Jacy dwaj władcy  wydali tzw. Akt 5 listopada?
2. Kto w dniu 11 listopada  1918 objął władzę nad wojskiem?
Czekamy na wasze odpowiedzi

 

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś39
mod_vvisit_counterWczoraj113
mod_vvisit_counterTen tydzień152
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień902
mod_vvisit_counterTen miesiąc2277
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc4114
mod_vvisit_counterRazem744616

Online (ostatnie 20 min.): 6
Twój IP: 54.167.230.68
,
Data: 18 Cze 2018