DZIEŃ DZIECKA

Tradycyjnie Dzień Dziecka w naszej szkole od wielu lat obchodzony jest
w wyjątkowy sposób. Tak było i tym razem.Dyrektor szkoły mgr H. Kasyan dokonała uroczystego otwarcia Dnia Sportu Szkolnego. Uczniowie klas IV – VI pod opieką wychowawców uczestniczyli w zawodach sportowych zorganizowanych przez nauczycieli wych. fizycznego.

Dziewczynki rozgrywały na boisku wielofunkcyjnym mecz piłki nożnej, w którym zwyciężyły: kl. IVb, Vb i VIb.

Chłopcy rozegrali w sali gimnastycznej turniej unihokeja. W każdej kategorii wiekowej kolejne miejsca zajęli: IVa, IVc, IVb, następnie Vb, Va i VIa przed VIb.

Natomiast uczniowie kl. I – III wzięli udział w imprezie „Wielkie malowanie”. Wyjątkowa wyobraźnia i wysoki poziom prac plastycznych bajkowych postaci zaskoczył szkolne jury, które upominkami nagrodziło wszystkich uczestników tego konkursu.

Wielkim przeżyciem dla dzieci był pokaz sztuk walki aikido w wykonaniu grupy pana R. Żegleckiego.

Dzień Dziecka w naszej szkole był pełen niezapomnianych wrażeń. Wszyscy zwycięzcy otrzymali z rąk wicedyrektora szkoły mgr A. Ustrzyckiego pamiątkowe dyplomy, a pani dyrektor gratulując wygranej, złożyła wszystkim dzieciom życzenia: sukcesów w nauce, uśmiechu na co dzień oraz spełnienia  marzeń dużych i małych. W miłym nastroju uczniowie powrócili do domów wierząc, że znowu za rok przeżyją cudowny Dzień Dziecka.

Twój IP: 54.198.52.82
Data: 24 Wrz 2018