ŚWIĘTO  SZKOŁY

Jak każdego roku 02.06.2011r. nasza szkoła obchodziła swoje święto.
Uroczystość rozpoczęliśmy mszą świętą w Kościele Parafialnym pw. Benedykta, Cyryla i Metodego.

Następnym punktem programu była akademia „Wesoła szkoła” przygotowana przez nauczycieli i uczniów, którzy w humorystyczny sposób przedstawili życie ucznia i nauczyciela w naszej szkole. Akademię uświetnili: przedstawiciel Rady Miasta i Naczelnika Wydziału Edukacji inspektor pan Grzegorz Masłyk oraz proboszcz tutejszej parafii ks. dr Aleksander Burdzy.

Wiele radości sprawił uczniom piknik na tzw. „Zielonce” zorganizowany przez radnego pana Tomasza Schabowskiego. Na dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, pokaz pracy psów Straży Granicznej, przejazd kucykami, wata cukrowa, pieczenie kiełbaski przy ognisku.
Nauczyciele szkoły przygotowali różnorodne konkursy:

kl. I – „Rzut do celu woreczkiem gimnastycznym” – remis miedzy kl. Ia i Ib

kl. II – „Bieg z sadzeniem ziemniaków na czas” – wygrała IIb przed IIa

kl. III – „Bieg przez Hula – Hop” – zwyciężyła G. Liweń (kl. IIIb), II miejsce zajęła
M. Hołówka (kl. IIIb), a III miejsce – A. Gaweł (kl. IIIb);

kl. IV – „Konkurs przeciągania liny”- to sukces kl. IVb, II miejsce – IVa, III miejsce – IVc;

kl. V- „Kopnięcie do celu” – I nagroda dla G. Wójcickiego (Va), II nagroda dla
A. Białasek (Vb), III nagroda – G. Balawejder (Vb);

kl. VI – „Strzał na bramkę” – tu zwycięzcami zostali: R. Bocul (VIa), K. Bąk (VIb)
i M. Furtyk (VIb).

Wicedyrektor szkoły mgr A. Ustrzycki wręczył zwycięzcom nagrody, a każda klasa otrzymała pyszne słodkości.

„Święto szkoły” to piękna tradycja, a ten dzień na długo zapisze się w naszych sercach. Wyjątkowe przeżycia wielu uczestników imprezy zostały utrwalone w licznych zdjęciach. Organizatorom tak wspaniałego dnia serdecznie
dzi-ę-k-u-j-e-m-y!

mod_vvisit_counterRazem681998