Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

W spotkaniu tym uczestniczyli również nasi uczniowie - Martyna Janiuś i Maja Szubert z kl.4a, Aleksandra Kochanowicz z kl.5a i Amelia Gaweł z kl.5b, oraz Anna Lach i Martyna Lewandowska z kl.6a, pod opieką p. Lucyny Bąkowskiej. Najpierw wszyscy obejrzeli występ uczniowskiego kabaretu z Gimnazjum nr 4, który wprawił zaproszonych gości w doskonały nastrój. Następnie uczniowie klas IV uczestniczyli w zabawie plastycznej pt. ,,Owocowo-warzywne wianki". Przedstawiciele klas V sprawdzali swoją wiedzę o zdrowym stylu życia, zaś  uczennice najstarszych klas uczestniczyły w pokazach i zajęciach praktycznych pt,,Woda- źródło życia". Na zakończenie spotkania każdy uczestnik spotkania został poczęstowany wspaniałym deserem i otrzymał pamiątkowy upominek. Całemu spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera zabawy

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś301
mod_vvisit_counterWczoraj428
mod_vvisit_counterTen tydzień1090
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2464
mod_vvisit_counterTen miesiąc6402
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10487
mod_vvisit_counterRazem723083

Online (ostatnie 20 min.): 5
Twój IP: 54.226.55.151
,
Data: 20 Lut 2018