Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

W spotkaniu tym uczestniczyli również nasi uczniowie - Martyna Janiuś i Maja Szubert z kl.4a, Aleksandra Kochanowicz z kl.5a i Amelia Gaweł z kl.5b, oraz Anna Lach i Martyna Lewandowska z kl.6a, pod opieką p. Lucyny Bąkowskiej. Najpierw wszyscy obejrzeli występ uczniowskiego kabaretu z Gimnazjum nr 4, który wprawił zaproszonych gości w doskonały nastrój. Następnie uczniowie klas IV uczestniczyli w zabawie plastycznej pt. ,,Owocowo-warzywne wianki". Przedstawiciele klas V sprawdzali swoją wiedzę o zdrowym stylu życia, zaś  uczennice najstarszych klas uczestniczyły w pokazach i zajęciach praktycznych pt,,Woda- źródło życia". Na zakończenie spotkania każdy uczestnik spotkania został poczęstowany wspaniałym deserem i otrzymał pamiątkowy upominek. Całemu spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera zabawy

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś10
mod_vvisit_counterWczoraj143
mod_vvisit_counterTen tydzień10
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1332
mod_vvisit_counterTen miesiąc2598
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc2794
mod_vvisit_counterRazem751856

Online (ostatnie 20 min.): 3
Twój IP: 54.80.208.105
,
Data: 19 Sie 2018