Konkurs został zorganizowany we współpracy ze Strażą Miejską. W komisji sędziowskiej zasiedli: p.Lucyna Bąkowska i p.Beata Biały - organizatorki konkursu, oraz przedstawiciele Straży Miejskiej - p. Leszek Wajda  i p. Witold Mulczyński.

Do konkursu zgłosiło się 11 uczniów. Początkowo uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania test składający się z zadań zamkniętych i otwartych. Do drugiej, ustnej części konkursu przeszli ci uczniowie, którzy zdobyli największą liczbę punktów. Rywalizacja była bardzo zacięta, różnice punktowe były niewielkie, dopiero po dogrywce udało się wyłonić zwycięzców.
I miejsce zajął Michał Rajzer z klasy VI A
zajęła Oliwia Bak z klasy VI A
zajęła Paulina Kosicka z klasy VI B
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Komendanta Straży Miejskiej w Przemyślu.

Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, spisaliście się na 6!

mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1946

Twój IP: 54.91.171.137