Edukacja dzieci i młodzieży w zakresie wiedzy na temat choroby AIDS i wirusa HIV, jest ważnym zadaniem. W tym celu w naszej szkole, podobnie jak w latach ubiegłych, we wszystkich klasach VI, zostały przeprowadzone przez p. B.Biały, lekcje na temat tej choroby i osób nią zarażonych.
Kolejnym etapem edukacji w tej dziedzinie było zorganizowanie konkursu
pt. "Co wiem o AIDS", który odbył się w dniu 2.12.2011r. W konkursie wzięli udział uczniowie klas VI.
W komisji sędziowskiej zasiadły:
p.Halina Kasyan, p.Renata Piętal - przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przemyślu, p.Lucyna Bąkowska, p.Beata Biały.
Konkurs składał się z 2 etapów:
Pierwszy- pisemny, polegał na rozwiązaniu testu składającego się z zadań zamkniętych i otwartych.
W drugiej części konkursu należało odpowiedzieć na  pytania, wcześniej przez siebie wylosowane. Rywalizacja była bardzo zacięta, po dogrywce udało się wyłonić zwycięzców.
    I miejsce zajęła Joanna Dobosz  z klasy VI B
zajęła Klaudia Katan z klasy VI A
zajęła Aleksandra Mikruta  z klasy VI A
Wszystkim uczestnikom konkursu i zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!
Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Dyrekcję Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

mod_vvisit_counterdzisiaj406
mod_vvisit_counterwczoraj371