Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

13 kwietnia 2012 roku w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Przemyślu uczniowie ze Szkół Promujących Zdrowie, należących do Przemyskiej Sieci SzPZ, już po raz ósmy wspólnie obchodzili Światowy Dzień Zdrowia, w tym roku pod hasłem „Zdrowe starzenie się”.
W spotkaniu tym uczestniczyli również nasi uczniowie pod opieką p. J.Fornal. Spotkanie rozpoczęło się częścią artystyczną, która wszystkich wprawiła w doskonały nastrój. Potem wszyscy chętnie przystąpili do degustacji zdrowej żywności przygotowanej przez gospodarzy spotkania. A następnie najedzeni i uśmiechnięci uczniowie przystąpili do zabawy i konkursów. W czasie spotkania dzieci z  klas IV tworzyły z warzyw i owoców wspaniałe „Ufoludki”. W tej konkurencji naszą szkołę reprezentowały:
Małgorzata Hołówka z klasy IVC i Zuzanna Wilowska z klasy IVB.

Dla uczniów klas V przygotowano konkurs wiedzy z zakresu przyrody, higieny i matematyki. W tym konkursie nasi uczniowie z klasy VA: Małgorzata Krytak, Jakub Fedak i Daniel Świątek zdobyli I miejsce. Uczniów do tej konkurencji przygotowywała p. L. Bąkowska.

Zaś uczniowie klasy VI uczestniczyli w warsztatach z ratownictwa medycznego. Całemu spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera zabawy.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś25
mod_vvisit_counterWczoraj122
mod_vvisit_counterTen tydzień147
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1177
mod_vvisit_counterTen miesiąc4731
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6211
mod_vvisit_counterRazem760200

Online (ostatnie 20 min.): 5
Twój IP: 54.198.52.82
,
Data: 24 Wrz 2018