Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach


W spotkaniu tym uczestniczyli również nasi uczniowie - Martyna Lewandowska z kl.IVA, Weronika Wańczowska z kl.VA  i Jakub Fedak z kl.VI A. Spotkanie rozpoczęło się częścią artystyczną, która wprawiła wszystkich w doskonały nastrój. Potem uczniowie klas IV przystąpili do wykonywania plakatów, uczniowie klas V robili piękne kolorowe i zdrowe kanapki, zaś uczniowie klas VI brali udział w prezentacji eksperymentów przyrodniczych.

 

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś188
mod_vvisit_counterWczoraj147
mod_vvisit_counterTen tydzień335
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1021
mod_vvisit_counterTen miesiąc2693
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc5737
mod_vvisit_counterRazem740918

Online (ostatnie 20 min.): 7
Twój IP: 54.167.216.239
,
Data: 21 Maj 2018