Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach


W spotkaniu tym uczestniczyli również nasi uczniowie - Martyna Lewandowska z kl.IVA, Weronika Wańczowska z kl.VA  i Jakub Fedak z kl.VI A. Spotkanie rozpoczęło się częścią artystyczną, która wprawiła wszystkich w doskonały nastrój. Potem uczniowie klas IV przystąpili do wykonywania plakatów, uczniowie klas V robili piękne kolorowe i zdrowe kanapki, zaś uczniowie klas VI brali udział w prezentacji eksperymentów przyrodniczych.

 

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś100
mod_vvisit_counterWczoraj498
mod_vvisit_counterTen tydzień1169
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1946
mod_vvisit_counterTen miesiąc3750
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6923
mod_vvisit_counterRazem698946

Online (ostatnie 20 min.): 7
Twój IP: 54.91.171.137
,
Data: 13 Gru 2017