Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Podobnie jak w latach poprzednich tak i w tym roku  w naszej szkole, w klasach V i VI,  realizowany jest program  „Trzymaj formę", którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki.
Program ten  służy  promocji aktywności fizycznej, uczniowie uczą się o prawidłowym, czyli zróżnicowanym  i zbilansowanym  sposobie odżywiania, ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności indywidualnej za zdrowie i zasady wolnego wyboru.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś298
mod_vvisit_counterWczoraj428
mod_vvisit_counterTen tydzień1087
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2464
mod_vvisit_counterTen miesiąc6399
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10487
mod_vvisit_counterRazem723080

Online (ostatnie 20 min.): 4
Twój IP: 54.226.55.151
,
Data: 20 Lut 2018