Podobnie jak w latach poprzednich tak i w tym roku  w naszej szkole, w klasach V i VI,  realizowany jest program  „Trzymaj formę", którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki.
Program ten  służy  promocji aktywności fizycznej, uczniowie uczą się o prawidłowym, czyli zróżnicowanym  i zbilansowanym  sposobie odżywiania, ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności indywidualnej za zdrowie i zasady wolnego wyboru.

Twój IP: 54.167.216.239
Data: 21 Maj 2018