Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Na początek każdy mógł spróbować przepysznych i zdrowych koktajli w trzech smakach, potem wszyscy obejrzeli występ grupy teatralnej, który wprawił zaproszonych gości w doskonały nastrój. Następnie uczniowie klas V przystąpili do wykonywania prac plastycznych, zaś uczniowie klas VI brali udział w prezentacji eksperymentów przyrodniczych i uczyli się techniki origami. Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał pamiątkową statuetkę. Całemu spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera zabawy.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś10
mod_vvisit_counterWczoraj143
mod_vvisit_counterTen tydzień10
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1332
mod_vvisit_counterTen miesiąc2598
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc2794
mod_vvisit_counterRazem751856

Online (ostatnie 20 min.): 3
Twój IP: 54.80.208.105
,
Data: 19 Sie 2018