Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

Na początek każdy mógł spróbować przepysznych i zdrowych koktajli w trzech smakach, potem wszyscy obejrzeli występ grupy teatralnej, który wprawił zaproszonych gości w doskonały nastrój. Następnie uczniowie klas V przystąpili do wykonywania prac plastycznych, zaś uczniowie klas VI brali udział w prezentacji eksperymentów przyrodniczych i uczyli się techniki origami. Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał pamiątkową statuetkę. Całemu spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera zabawy.

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś299
mod_vvisit_counterWczoraj428
mod_vvisit_counterTen tydzień1088
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2464
mod_vvisit_counterTen miesiąc6400
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10487
mod_vvisit_counterRazem723081

Online (ostatnie 20 min.): 4
Twój IP: 54.226.55.151
,
Data: 20 Lut 2018