Jesteśmy na finiszu roku szkolnego 2013/2014, a więc dobiegła końca nasza zdrowa przygoda z mlekiem. W tym roku akcję Mleko z Klasą w oddziałach IV-VI prowadziła p. Dorota Słabicka.

Białe mleko rozdawane było dwa razy w tygodniu. Wyznaczeni przez wychowawców uczniowie, odbierali napój i przekazywali kolegom i koleżankom z klasy. Najbardziej aktywni i sumienni w akcji okazali się przedstawiciel klasy IVa Dawid Wójcik, Łukasz Stoczko Vb oraz Sebastian Łakomski z klasy VIa.

Pamiętajcie – Mleko to nie tylko pyszny napój, ale i jeden z najbardziej wartościowych składników naszego pożywienia!!!

Twój IP: 54.80.208.105
Data: 19 Sie 2018