W komisji konkursowej zasiedli: p. Małgorzata Tarczyńska-Góra - przedstawicielka Zespołu Parków Krajobrazowych oraz p. Mariusz Czernicki i p. Józef Hordowski - przedstawiciele Arboretum. Pan Mariusz Czernicki był autorem pytań i zadań  jakim musieli sprostać uczestnicy konkursu.

Konkurs składał się z 5 etapów, uczniowie musieli uporać się z zadaniami teoretycznymi i praktycznymi. Zadania praktyczne były przeprowadzone przy stawach, dzięki temu wszyscy uczestnicy konkursu mogli przy okazji podziwiać piękną przyrodę.

Poziom konkursu był bardzo wysoki a różnice punktowe między drużynami były niewielkie. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6

II miejsce – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15

III miejsce – uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st.

Naszą szkołę reprezentowali: Michał Pawłucki, Melchior Machaj i Michał Wiarski. Tworzyli oni najmłodszą drużynę biorącą udział w konkursie, tym bardziej należą im się gratulacje za zajęcie I miejsca.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani nagrodami ufundowanymi przez Zarząd Zespołu Parków Krajobrazowych w Przemyślu oraz Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach.

mod_vvisit_counterRazem682000

Twój IP: 54.225.39.142