Get Adobe Flash player

Symbole narodowe

Sport

Pedagog

Plan lekcji

Po lekcjach

 

W imprezie, nad którą honorowy patronat objął Prezydent Miasta Przemyśla pan Robert Choma wzięło udział 130 uczniów z przemyskich szkół podstawowych oraz 9 rodziców. Zorganizowane po raz piąty zawody miały na celu propagowanie sportowego stylu spędzania wolnego czasu, a także wyłonienie najlepszych pływaków spośród młodzieży uczęszczającej w zajęciach nauki pływania na przemyskim basenie.

 

Klasyfikacja koncowa

V OTWARTYCH MISTRZOSTW SP6 W PŁYWANIU

 

Konkurencja: styl motylkowy dziewcząt -25 m

Klasy I - VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor

Wynik

Miejsce

Szymańska Natalia (5)

4/1

18,01

1

Haluk Justyna (5)

2/2

19,25

2

Drabczyńska Katarzyna (6)

4/2

19,38

3

Chrobak Julianna (6)

3/1

20,60

4

Mikruta Katarzyna (5)

3/2

21,78

5

Mazur Justyna (5)

2/1

22,31

6

 

Konkurencja: styl motylkowy chłopców -25 m

Klasy I - VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor

Wynik

Miejsce

Grzegorzak Kacper (6)

2

19,87

1

Tokarski Filip (6)

5

21,11

2

Grześko Arek (4)

3

21,38

3

Tryczyński Piotr (4)

4

22,16

4

 

Konkurencja:  styl grzbietowy 25 m. dziewcząt

Klasy I – II

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Dańczak Oliwia (1)

3/1

27,46

1

Wirth Julia

5/2

27,61

2

Kaczmarz Wiktoria (2)

5/1

30,08

3

Kierkało Weronika (0)

2/2

30,70

4

Choma Ada (2)

2/1

32,63

5

Lewandowska Martyna (2)

4/2

37,11

6

Gorzelnik Julia (1)

4/1

38,09

7

 

Konkurencja:  styl grzbietowy 25 m. chłopców

Klasy I – II

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

1.

Gaweł Marcel (2)

2/1

24,69

1

2.

Kroczek Krystian (2)

4/1

30,86

2

3.

Siewarga Adam (1)

4/2

31,37

3

4.

Mazur Michał (1)

5/1

34,27

4

5.

Humeniuk Jakub (2)

6/2

35,24

5

6.

Oleszek Filip (1)

2/2

36,59

6

7.

Grzegorzak Gabryś (1)

3/1

42,08

7

8.

Szor Michał (1)

5/2

49,40

8

9.

Pyrcz Jakub (2)

3/2

51,64

9

 

Konkurencja:  styl grzbietowy 25 m. dziewcząt

Klasy III – IV

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Majgier Nikola (3)

2/2

20,44

1

Kowal Katarzyna (4)

1/2

22,59

2

Mazurek Julia (3)

3/2

23,25

3

Wota Kamila (4)

4/4

23,80

4

Strylewicz Paulina (3)

5/3

26,16

5

Kawecka Aleksandra (3)

6/1

26,42

6

Martowicz Maja (3)

6/4

27,55

7

Stadnik Aleksandra (4)

4/3

28,01

8

Orlańska Dominika (4)

6/2

29,02

9

Paszkiewicz Martyna (3)

2/4

29,07

10

Witkowska Julia (3)

3/4

29,78

11

Chrzanowska Gabrysia (4)

1/1

30,39

12

Solak Julia (4)

3/3

31,08

13

Dyjak Alina (4)

3/1

31,36

14

Kaszelny Wiktoria (4)

5/1

31,81

15

Wrembel Karolina (3)

5/4

33,08

16

Oliwia Anna (3)

5/2

34,17

17

Hołowid Natalia (3)

4/1

35,25

18

Romaniec Justyna (4)

1/3

36,22

19

Sielska Aleksandra (3)

2/3

37,32

20

 

Konkurencja:  styl grzbietowy 25 m. chłopców

Klasy III – IV

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor

Wynik

Miejsce

Janas Jakub (4)

6/1

19,97

1

Mikruta Rafał (4)

3/3

22,11

2

Kierkało Mateusz (4)

4/2

23,52

3

Brzezicki Bartosz (4)

2/1

24,50

4

Chrobak Patryk (3)

3/1

27,59

5

Karol Bacza (4)

3/2

28,46

6

Kuniec Patryk (3)

6/2

28,64

7

Piątkowski Maciej (3)

4/3

28,87

8

Telega Filip (3)

4/4

29,10

9

Kilon Janek (3)

5/2

29,28

10

Szybowicz Patryk (4)

3/4

29,64

11

Siuta Jakub (4)

5/3

32,10

12

Janas Kamil (3)

2/2

32,90

13

Gawczyński Hubert (3)

4/1

35,41

14

 

Konkurencja:  styl grzbietowy 50 m. dziewcząt

Klasy V – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Haluk Justyna (5)

5/1

43,06

1

Narożnowska Amelia (5)

6/1

47,19

2

Białasek Agnieszka (5)

2/1

47,59

3

Strawińska Karolina (5)

4/2

51,57

4

Szmigielska Wiktoria (6)

5/2

52,84

5

Dejnaka Eryka (5)

4/1

55,72

6

Romaniec Oksana (6)

3/2

58,93

7

Boratyn Patrycja (6)

3/1

1.00,58

8

Szumada Maria (6)

6/2

1.17,77

9

 

Konkurencja:  styl grzbietowy 50 m. chłopców

Klasy V – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Grzegorzak Kacper (6)

4/1

44,50

1

Kasprzyk Patryk (6)

5/1

49,53

2

Kłos Hubert (6)

2/2

51,15

3

Gilarski Dominik (5)

3/1

54,12

4

Martowicz Mikołaj (5)

4/2

55,58

5

Dudziak Damian (5)

2/1

1,01,03

6

Łaba Krzysztof (6)

3/2

1,01,97

7

 

Konkurencja:  styl dowolny 25 m. dziewcząt

Klasy I – II

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Dzięgło Martyna (2)

4/1

26,25

1

Liweń Gabrysia (2)

2/2

28,53

2

Wirth Julia

5/1

29,84

3

Hajduk Martyna (0)

2/1

30,27

4

Choma Ada (2)

3/1

30,69

5

Kaczmarz Wiktoria (2)

5/2

32,24

6

Kierkało Weronika (0)

4/2

37,19

7

 

Konkurencja:  styl dowolny 25 m. chłopców

Klasy I – II

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Rostecki Nikodem (2)

3/2

19,97

1

Kipp Michał (1)

4/1

26,40

2

Gaweł Marcel (2)

2/1

27,65

3

Siewarga Adam (1)

4/2

31,18

4

Mazur Michał (1)

2/2

31,87

5

Pyrcz Jakub

5/2

40,37

6

Grzegorzak Gabryś (1)

3/1

47,52

7

 

Konkurencja:  styl dowolny 25 m. dziewcząt

Klasy III – IV

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Zwierzyńska Karolina (4)

4/7

18,86

1

Jodłowska Julia (4)

5/1

19,00

2

Wujec Joanna (3)

3/7

19,76

3

Kowal Katarzyna (4)

4/2

20,01

4

Jaszczyszyn Magdalena (4)

4/1

20,24

5

Smyk Sabina (4)

4/4

20,82

6

Szot Zuzanna (3)

4/6

21,78

7

Wota Kamila (4)

3/6

22,66

8

Mazurek Julia (3)

2/3

23,09

9

Kumięga Monika (3)

5/2

23,16

10

Kawecka Aleksandra (3)

2/2

23,93

11

Strylewicz Paulina (3)

6/4

24,56

12

Solak Julia (4)

5/4

25,66

13

Martowicz Maja (3)

6/2

26,31

14

Wrembel Karolina (3)

5/6

26,51

15

Chrzanowska Gabrysia (4)

2/1

26,88

16

Orlańska Dominika (4)

6/3

27,63

17

Kaszelny Wiktoria (4)

6/1

28,85

18

Witkowska Julia (3)

2/6

28,99

19

Niezgoda Patrycja (3)

4/3

29,15

20

Michalska Oliwia (3)

3/3

35,15

21

Szybowicz Ewa (4)

3/5

36,08

22

Kopciuch Kamila (3)

3/2

39,14

23

 

Konkurencja:  styl dowolny 25 m. chłopców

Klasy III – IV

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Lewicki Michał (4)

5/3

17,78

1

Szkafarak Kamil (3)

6/4

18,55

2

Tryczyński Piotr (4)

4/5

18,84

3

Janas Jakub (4)

6/1

19,36

4

Grześko Arek (4)

5/1

19,60

5

Pyrcz Mikołaj (3)

3/4

20,37

6

Świetlicki Filip (3)

2/5

20,56

7

Brzezicki Bartosz (4)

3/1

20,74

8

Tokarski Kacper (4)

3/5

21,18

9

Kryński Aleksander (4)

3/3

21,38

10

Żygała Patryk (4)

6/5

22,08

11

Bielec Miłosz (3)

2/1

22,43

12

Janas Kamil (3)

2/2

25,71

13

Jasiński Grzegorz (3)

3/2

26,65

14

Kilon Janek (3)

6/2

27,14

15

Kozaczkiewicz Kamil (4)

2/3

27,90

16

Piątkowski Maciej (3)

2/4

30,09

17

Siuta Jakub (4)

4/4

30,67

18

Karol Bacza (4)

4/2

33,20

19

Gawczyński Hubert (3)

4/1

36,32

20

 

Konkurencja:  styl dowolny 50 m. dziewcząt

Klasy V – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Szymańska Natalia (5)

5/4

33,28

1

Chrobak Julianna (6)

4/1

37,12

2

Mazur Justyna (5)

6/2

41,63

3

Strawińska Karolina (5)

6/3

41,72

4

Semerko Angelika (5)

5/3

44,88

5

Kołtuniewicz Julia (6)

2/2

47,12

6

Piechnik Aleksandra (5)

3/4

48,53

7

Szmigielska Wiktoria (6)

2/4

48,56

8

Romaniec Oksana (6)

4/3

51,56

9

Szumada Maria (6)

4/4

55,59

10

Barszczak Paulina (6)

2/1

55,81

11

Kluz Karolina (5)

6/1

56,06

12

Boratyn Patrycja (6)

3/1

56,65

13

Torba Karolina (6)

6/4

1,03,84

14

 

Konkurencja:  styl dowolny 50 m. chłopców

Klasy V – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Gierlak Miłosz (6)

3/1

33,84

1

Tokarski Filip (6)

5/2

36,12

2

Kasprzyk Patryk (6)

5/1

40,15

3

Dederko Sergiusz (5)

2/1

40,99

4

Gilarski Dominik (5)

4/1

43,53

5

Martowicz Mikołaj (5)

3/2

46,81

6

Synowiec Mateusz (5)

4/2

47,77

7

 

Konkurencja:  styl klasyczny 25 m. chłopców

Klasy I – II

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Rostecki Nikodem (2)

2

27,26

1

Kipp Michał (1)

3

38,10

2

 

Konkurencja:  styl klasyczny 25 m. dziewcząt

Klasy I – II

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor

Wynik

Miejsce

Liweń Gabrysia (2)

3

35,17

1

Hajduk Martyna (0)

2

40,81

2

 

Konkurencja:  styl klasyczny 25 m. dziewcząt

Klasy III – IV

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Zwierzyńska Oliwia (3)

5/2

24,54

1

Majgier Nikola (3)

5/1

24,76

2

Wujec Joanna (3)

2/2

24,78

3

Jodłowska Julia (4)

3/1

25,64

4

Jaszczyszyn Magdalena (4)

2/1

26,29

5

Zwierzyńska Karolina (4)

4/2

28,12

6

Smyk Sabina (4)

6/1

29,38

7

Kumięga Monika (3)

4/1

36,35

8

Paszkiewicz Martyna (4)

6/2

37,45

9

 

Konkurencja:  styl klasyczny 25 m. chłopców

Klasy III – IV

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Lewicki Michał (4)

5/1

22,09

1

Tokarski Kacper (4)

4/2

24,62

2

Mikruta Rafał (4)

2/2

25,51

3

Świetlicki Filip (3)

5/2

27,93

4

Kuniec Patryk (3)

4/1

30,47

5

Telega Filip (3)

3/1

33,66

6

Pyrcz Mikołaj (3)

3/2

33,88

7

Kierkało Mateusz (4)

2/1

35,40

8

 

Konkurencja:  styl klasyczny 50 m. dziewcząt

Klasy V – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Narożnowska Amelia (5)

1/2

49,50

1

Białasek Agnieszka (5)

2/1

51,76

2

Kicman Katarzyna (6)

4/1

52,98

3

Mikruta Katarzyna (5)

6/1

53,75

4

Bartnicka Magda (6)

1/1

54,06

5

 

Konkurencja:  styl klasyczny 50 m. chłopców

Klasy V – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Gierlak Miłosz (6)

4/1

45,05

1

Dudziak Damian (5)

3/1

46,27

2

Gorzelnik Sebastian (6)

5/1

47,10

3

Dederko Sergiusz (5)

2/1

51,41

4

Synowiec Mateusz (5)

4/2

1,07,62

5

 

Konkurencja:  styl zmienny 100 m. dziewcząt

Klasy I – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor

Wynik

Miejsce

1.

Szymańska Natalia (5)

4/2

1,34,18

1

2.

Chrobak Julianna (6)

2/1

1,35,13

2

3.

Haluk Justyna (5)

4/1

1,37,57

3

4.

Drabczyńska Katarzyna (5)

5/1

1,45,44

4

 

Konkurencja:  styl zmienny 100 m. chłopców

Klasy I – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Gierlak Miłosz (6)

4/1

1,29,56

1

Tokarski Filip (6)

3/2

1,39,14

2

Grzegorzak Kacper (6)

5/1

1,44,65

3

Lewicki Michał (4)

5/2

1,47,36

4

Dederko Sergiusz (5)

3/1

1,51,15

5

Tryczyński Piotr (4)

4/2

1,58,42

6

Brzezicki Bartosz (4)

2/1

2,00,23

7

 

Konkurencja:  „pływanie z deską” 25 m.

Klasy I – III

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Mika Franek (3)

6/2

29,90

1

Wiech Maria (2)

4/3

33,51

2

Bacza Zuzanna (2)

1/1

34,32

3

Michalska Oliwia

2/3

42,12

4

Jasik Kacper (1)

6/1

43,84

5

Kluz Katarzyna (3)

3/2

46,08

6

Lis Agata (3)

5/2

46,24

7

Olchowy Paweł (1)

1/3

50,47

8

Karabaza Daniel (3)

1/2

1,01,88

9

Tokarska Maja (0)

3/3

1,11,40

10

Kęsicka Lulia (3)

2/2

1,13,80

11

Daraż Krystian (3)

5/3

1,21,90

12

 

Konkurencja:  „pływanie z deską” 25 m.

Klasy IV – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Milanowska Karolina (5)

4/1

28,78

1

Dutka Oliwia (5)

3/2

29,58

2

Kopeć Mariola (4)

2/2

33,73

3

Mielnikiewicz Nikola (4)

3/1

34,92

4

Poczesna Magdalena (6)

5/1

35,03

5

Trzaska Katarzyna (4)

6/1

35,27

6

Solski Krystian (4)

4/2

38,64

7

 

Konkurencja:  „pływanie pod wodą”- dziewcząt

Klasy I – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik (m)

Miejsce

Bartnicka Magda (6)

1/1

25,00

1

Kołtuniewicz Julia (6)

5/1

25,00

1

Semerko Angelika (5)

3/2

20,70

2

Zwierzyńska Karolina (4)

6/2

18,50

3

Paszkiewicz Martyna (4)

1/2

18,30

4

Witkowska Julia (3)

4/2

13,50

5

Kaszelny Wiktoria (4)

4/1

13,00

6

Dyjak Alina (4)

2/1

12,50

7

Wrembel Karolina (3)

5/2

12,40

8

 

Konkurencja:  „pływanie pod wodą”- chłopców

Klasy I – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Grzegorzak Kacper (6)

2/1

40

1

Lewicki Michał (4)

3/2

38

2

Tokarski Filip (6)

6/2

25

3

Chrobak Patryk (3)

1/1

12

4

 

Konkurencja:  „holowanie”

Klasy I – VI

 

LP.

Nazwisko i imię

Tor/seria

Wynik

Miejsce

Grzegorzak Kacper z tatą

3/4

11,53

1

Witkowska Julia z tatą

4/3

12,43

2

Bacza Zuzanna z tatą

2/2

12,60

3

Mika Franek z tatą

4/2

12,68

4

Grzegorzak Gabryś z tatą

4/1

13,37

5

Tokarski Filip z tatą

2/1

13,48

6

Tokarski Kacper z tatą

2/4

13,99

7

Kaczmarz Wiktoria z tatą

3/2

14,07

8

Wrembel Karolina z tatą

3/3

14,24

9

Choma Ada z tatą

3/1

14,33

10

Jasik Kacper z tata

4/4

16,88

11

Rekordy Otwartych pływackich mistrzostw
Szkoły Podstawowej nr6
im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Przemyślu

(notowane od roku 2007)

1. Style pływackie:

- Styl grzbietowy: – dystans 25 m.

– kl. I – II dziewcząt, Justyna Haluk - 0,21,69, (2008)

- kl. I – II chłopców, Kacper Grzegorzak – 0,23,46, (2007)

- kl. III – IV dziewcząt, Justyna Haluk – 0,19,31, (2010)

- kl. III – IV chłopców, Piotr Lewicki – 0,19,45, (2008)

– dystans 50 m.

- kl. V – VI dziewcząt, Oliwia Kuligowska – 0,41,44, (2009)

- kl. V – VI chłopców, Piotr Lewicki – 0,39,59, (2010)

- Styl dowolny:– dystans 25 m.

– kl. I – II dziewcząt, Joanna Wujec – 0,20,01, (2010)

- kl. I – II chłopców, Bartosz Śliwa – 0,19,21, (2009)

- kl. III – IV dziewcząt, Weronika Pacławska – 0,15,43, (2010)

- kl. III – IV chłopców, Hubert Kulpiński – 0,15,69, (2008)

– dystans 50 m.

- kl. V – VI dziewcząt, Natalia Szymańska – 0,33,28, (2011)

- kl. V – VI chłopców, Hubert Kulpiński – 0,31,93, (2010)

- Styl klasyczny:– dystans 25 m.

- kl. I – II chłopców, Arek Grześko – 0,27,25, (2009)

– kl. I – II dziewcząt, Nikola Majgier – 0,28,74, (2010)

- kl. III – IV dziewcząt, Pacławska Weronika – 0,20,22, (2010)

- kl. III – IV chłopców, Hubert Kulpiński – 0,21,28, (2008)

- dystans 50 m.

- kl. V – VI dziewcząt, Amelia Wyrwicz – 0,46,88, (2010)

- kl. V – VI chłopców, Grzegorz Czerw – 0,39,79, (2007)

Styl motylkowy:– dystans 25 m.

- kl. I – VI chłopców, Piotr Lewicki – 0,15,70, (2010)

– kl. I – VI dziewcząt, Natalia Szymańska – 0,18,01, (2011)

- Styl zmienny:- dystans 100 m:

- kl. I – VI dziewcząt, Weronika Pacławska – 1,30,063, (2010)

- kl. I – VI chłopców, Kamil Krzyworączka – 1,26,81, (2009)

2. Zabawy pływackie:

- Pływanie z deską - dystans 25 m.

– kl. I – III, Franek Mika – 0,29,90 (2011),

- kl. IV – VI, Karolina Milanowska – 0,28,78 (2011)

- „Pływanie pod wodą”

- dziewczęta: Magdalena Bartnicka – 35,5 metrów, (2010)

- chłopcy: Grzegorz Czerw – 50 metrów, (2007)

- „Holowanie - dystans 25 metrów”
Kacper i Leszek Grzegorzak – 0,11,56, (2008)

Patron szkoły

Sukcesy

Promocja zdrowia

Kalendarz roku

Podręczniki

Panel logowania

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś369
mod_vvisit_counterWczoraj395
mod_vvisit_counterTen tydzień2196
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2678
mod_vvisit_counterTen miesiąc8980
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10491
mod_vvisit_counterRazem653425

Online (ostatnie 20 min.): 6
Twój IP: 54.224.247.75
,
Data: 22 Cze 2017